فروش ایزوگام |مطمئن قیر پاسارگاد| قیمت ایزوگام

فروش ایزوگام

فروش ویژه ایزوگام دلیجان ، شرق ، غرب و… . فروش انواع برند ها با پایین ترین قیمت در بازار.

 با توجه به شکل هندسی ساختمان های ایران که مناسب آب و هوای کشور می باشد.

در مواقع بارندگی یا نفوذ رطوبت در ساختمان لایه ای از عایق برای تمامی ساختمان ها لازم به نظر می رسد.

رایج ترین عایقکاری ها در ایران استفاده از ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت گرم می باشد.

امروزه ایزوگام به عنوان یکی از مهمترین عایق ساز های ساختمانی در ایران و بسیاری از کشور ها مطرح است.

سهولت استفاده و سرعت عمل در نصب باعث شده بسیاری از شرکت های ساختمانی از این محصول برای عایق کاری در بنا های ساخته شده بهره ببرند.

کیفیت مواد اولیه در تهیه نقش تایین کننده ای در دوام و ماندگاری ایزولاسیون انجام شده در بنا دارد.

مطمئن قیر پاسارگاد به عنوان نمایندگی انحصاری تعداد زیادی از برند های مطرح در ایران و همچنین نمایندگی فروش بدون واسطه در سایر برند ها ، فروش انواع برند های مختلف و با کمترین قیمت ممکن را برای مشتریان گرامی که قصد خرید با قیمت مناسب دارید را میسّر نموده.

قیمت ایزوگام

خارج کردن واسطه ها از فرایند فروش ایزوگام باعث شده که قیمت ایزوگام ارائه شده در مطمئن قیر پاسارگاد به حداقل ممکن و کمترین حاشیه سود برسد.

قیمت ایزوگام به صورت مترمربع اعلام می‌شود. عرض رول‌های ایزوگام یک متر است؛ بنابراین، هر یک متر طول از رول ایزوگام برابر با یک مترمربع از ایزوگام است. در نتیجه، اگر مساحت مورد نظر را محاسبه کرده باشید، محاسبه‌ی هزینه‌ی حدودی ایزوگام آسان خواهد بود. لازم به ذکر است که همپوشانی قطعه‌های ایزوگام باید در محاسبات حساب شود. معمولاً ۱۰ سانتی‌متر همپوشانی میان قطعه‌های ایزوگام وجود دارد. معمولاً حدود ۲۰٪ بیشتر از مساحت برای خرید ایزوگام در نظر گرفته می‌شود.

محاسبه‌ی قطعی قیمت ایزوگام وابسته به برخی مؤلفه‌های دیگر نیز است. کیفیت ایزوگام مهم‌ترین عامل در قیمت ایزوگام است. اجرت ایزوگام‌کار نیز در هزینه‌های نصب ایزوگام تأثیرگذار است. در نتیجه، محاسبه‌ی هزینه‌های ایزوگام ثابت نیست و باید با مشورت متخصص پس از بررسی فضای شما اعلام شود. بنابراین، بهترین روش برای اطلاع از هزینه‌های خدمات ایزوگام، ثبت سفارش در آچاره و ارتباط با متخصصان مجرب آچاره است. در ادامه به برخی عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام و هزینه‌ی نصب ایزوگام اشاره خواهیم کرد:

  • متراژ فضا
  • نوع ایزوگام
  • تعداد لایه‌های ایزوگام
  • میزان همپوشانی ایزوگام
  • اجرت ایزوگام‌کار
  • و …

با توجه به نوسانات شدید بازار محصولات نفتی و پتروشیمی ، از تمامی مشتریانی گرامی که قصد اطلاع از آخرین قیمت را دارند.

درخواست می شود با واحد پشتیبانی و فروش مطمئن قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایند.

ایزوگام
ایزوگام

چگونه ایزوگام مرغوب را تشخیص دهیم؟

  • بوی ایزوگام: ساده‌ترین روش برای تشخیص ایزوگام مرغوب از ایزوگام نامرغوب بو کردن آن است. همه‌ی مشتقات و مواد نفتی بوی نامطبوعی دارند؛ اما اگر ایزوگام بویی مشابه به بوی گازوئیل صنعتی داشته باشد، مطمئنا ایزوگام خوبی نیست.
  • جنس ایزوگام: دست خود را روی قسمتی از لایه‌ی خارجی ایزوگام که بدون پوشش است بکشید. اگر جنس ایزوگام خوب باشد، چیزی به دست شما نمی‌چسبد؛ ولی، اگر ایزوگام نامرغوب باشد، حتما ذرات سیاه رنگ و ریزی به دست‌ شما خواهد چسبید.
  • مقاومت در برابر سرما و گرما: یک تکه‌ی کوچک از ایزوگام را برش دهید و در فریزر بگذارید. بعد از ۲ ساعت ایزوگام را بیرون بیاورید و با دست خم کنید. اگر ایزوگام از جایی که خم کردید شکست یا ترک خورد، جنس ایزوگام مرغوب نیست؛ اگر سالم ماند، ایزوگام مرغوبی است و در برابر سرما وگرما مقاوم است.